Pracowite bakterie

A teraz coś rodem z kryminału- jak usunąć niepożądane ślady? Wystarczy zaopatrzyć się w dobrze dobraną kolonię bakterii i po kłopocie…

bacterioactive_rozkład

A tak na serio jest to oczywiście legalny sposób jak w sposób ekologiczny czyścić urządzenia i pomieszczenia z elementów organicznych czyli krwi, tłuszczów i innych.

Do każdego rodzaju zanieczyszczeń jest coś innego, tak aby nasi mali pomocnicy uporali się z rozkładem, zapachem i na tyle się dobrze poczuli w środowisku, aby robota zakończyła się sukcesem.

Na przykład w miejscach, gdzie jest wydawane sporo posiłków, czyli w stołówkach, restauracjach ale i nierzadko w prywatnych domach gromadzi się w syfonie tłuszcz, który po pewnym czasie zamienia się w czop i zapycha odpływ.

Można zastosować nietoksyczny BacterioActive FAT do udrażniania przewodów kanalizacyjnych. Ponieważ siłą napędową są żywe organizmy, efekt jest długofalowy, skuteczny i naturalny.

Więcej można poczytać o tym na naszej stronie:

karta techniczna

Każda sytuacja do zastosowania jest rozpatrywana indywidualnie i dozowanie ustala się z doradcą technicznym np. poprzez formularz:

Formularz kontaktowy

 

 

Autor

Dorota

Doradca techniczno-handlowy w firmie Structum. Przez ostatnie półrocze jestem odpowiedzialna również za stronę marketingową w firmie, co realizuję nie bez przyjemności.